Hakkımızda

Şirketimiz ABBASOĞLU GRUP olarak sektörün öncü şirketlerinden biri olup 1991 yılından itibaren ülkemizin doğal zenginliği olan mermer ve traverten doğal taşları ile AFYON İSCEHİSAR da bulunan fabrika ve İstanbul Beylikdüzü ve Sultançiftliği satış depoları ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Şirketimiz öncelikle mermer olmak üzere, inşaat ve dekorasyon işlerinde kullanılan tüm doğal taşları üretmek ve ticaretini yapmak amacıyla kurulmuştur.

Artan talep doğrultusunda portföyümüze DOĞAL GRANİT’,ÇİMSTONE ve BELENCO ilave ederek yolumuza devam etmekteyiz. Şu an dünyanın değişik ülkelerinden (İSPANYA, HİNDİSTAN, ÇİN) ithalatını bizzat

kendimizin yaptığı değişik renk ve desenlerde granitleri siz kıymetli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ürünlerimiz;blok, ham ve cilalı plaka , ölçüye göre kesilmiş olarak projeler ve her türlü yapılarda konusunda uzman ekibimiz tarafından uygulama şeklindedir

Afyon’daki fabrikamız yüksek üretim ve sürekli artan talebi karşılayabilmek için gelişmeye uygun şekilde tasarlanmıştır.

Hedefimiz kadromuzu uzman personelle takviye ederek, ürün çeşitliğini ve stoğunu artırarak sizlere daha kaliteli ve alternatifli hizmet vermektir.

Çıkmış olduğumuz bu yolda ilkelerimiz;

  • ÜRÜNDE KALİTE VE SÜREKLİLİK
  • HİZMETTE SÜRAT VE DOĞRULUK
  • TİCARİ İLİŞKİLERDE GÜVEN VE BAĞLILIK